Jakość to podstawa

Certyfikat

Wierzymy w piękno i trwałość

Czym jest certyfikat jakości

?

Jest to potwierdzenie jakości wykonania danego mebla. Każdy nasz stół musi spełnić szereg wymogów, od jakości materiałów, z których zostanie wykonany, przez udzielenie gwarancji, a nawet po potwierdzenie zasadzenia drzewa, gdyż certyfikat wspiera środowisko.

Jakość materiałów

Do produkcji naszych stołów używamy tylko i wyłącznie drewna wysokiej jakości, które musi spełnić określone wymagania: wiek drzewa przed ścięciem, okres suszenia na tartaku, procent wilgotności, brak skaz i chorób, drewno musi pochodzić z Państwowych lasów specjalnie do tego przeznaczonych.

Gwarancja

Na każdy nasz produkt udzielamy 2 letniej gwarancji. Wydajemy stół tylko i wyłącznie do klienta w momencie, kiedy przejdzie wszystkie poprzednie testy pozytywnie.

Ekologia

Wykonując meble z drewna, czujemy się odpowiedzialni za naturę i dlatego wspieramy instytucje, które zajmują się sadzeniem drzew. Mamy zasadę, iż za każdy zamówiony mebel u nas, sadzimy 1 drzewo. Więcej o ekologii.

Proces budowy

Mamy przemyślany proces tworzenia stołów, który ogranicza błędy produkcyjne do minimum przy zachowaniu najwyższych standardów wykończeniowych. Dzięki temu na 100 wyprodukowanych stołów, 99% z nich jest produktem bez najmniejszej wady.

Chciałbyś się
z nami skontaktować?

Potrzebujesz pomocy w wyborze mebli? Masz dodatkowe pytania? Wystarczy, że wypełnisz formularz.

Obsługa klienta dostępna pon.-pt. od 8:00 do 16:00.
Odpowiedź otrzymasz maksymalnie w 24h.
Konsultacja jest zawsze bezpłatna.

Napisz do nas: kontakt@tabell.eu.
zadzwoń do nas: 571 917 108 lub wypełnij poniższy formularz.

Dziękujemy za przesłanie formularza! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Ups! Coś poszło nie tak :c
Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.