Współpraca

Strefa projektanta

Pracuj z nami

Jak z nami współpracować?

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów, stylistów wnętrz oraz salony meblowe! Zostań naszym partnerem – zyskaj atrakcyjne warunki finansowe oraz dostęp do dodatkowych materiałów. W celu otrzymania informacji o warunkach współpracy wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Modele 3D i tekstury

Udostępniamy wszystkim projektantom modele 3D naszych mebli oraz używane przez nas tekstury, aby otrzymać dostęp do tej zwartości wystarczy stworzyć konto w naszym panelu projektanta.

Atrakcyjny system poleceń dla projektantów - zyskaj prowizję i rabat na nasze produkty!

Jesteśmy firmą, która oferuje atrakcyjny system poleceń dla projektantów. Jeśli jesteś projektantem wnętrz, architektem, dekoratorem czy specjalistą w dziedzinie projektowania, to ta oferta jest dla Ciebie!

Polega ona na korzystaniu z naszych produktów w Twoich projektach i polecaniu ich swoim klientom. W przypadku udanej sprzedaży, otrzymasz od nas prowizję, a Twój klient otrzyma rabat na zakupiony produkt. To idealne rozwiązanie dla projektantów, którzy chcą zaoferować swoim klientom najlepsze rozwiązania, jednocześnie zarabiając na swojej pracy.

Dzięki naszemu systemowi poleceń, promujemy nasze produkty wśród Twoich klientów, a Ty zyskujesz dodatkowe pieniądze. Nasze produkty to wysokiej jakości materiały i wyposażenie, które z pewnością zainteresują Twoich klientów. Korzystając z naszego systemu poleceń, możesz w prosty sposób polecać produkty, w które sam wierzysz i które dobrze znasz.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych projektantów, którzy z naszą pomocą zawsze oferują swoim klientom najlepsze rozwiązania.

Zainteresowany współpracą?

Wykonamy każdy stół lub stolik z Państwa projektu

Jesteśmy firmą, która oferuje nie tylko szeroką gamę produktów, ale także wykonanie każdego stołu lub stolika kawowego, zgodnie z projektem zaproponowanym przez projektanta.

Jeśli jako projektant szukasz nietypowych rozwiązań i chcesz zaoferować swoim klientom coś wyjątkowego, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Współpracując z nami, masz możliwość stworzenia indywidualnego projektu stołu lub stolika kawowego, który idealnie wpasuje się w Twoją wizję.

Nasza firma posiada specjalistyczne maszyny i wykwalifikowany personel, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Dzięki temu masz pewność, że Twoje zamówienie zostanie wykonane z najwyższą starannością i precyzją.

Zapewniamy również konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji zamówienia. Jesteśmy otwarci na współpracę z projektantami, którzy cenią sobie wysoką jakość, profesjonalizm i kreatywność.

Chciałbyś się
z nami skontaktować?

W celu otrzymania informacji o warunkach współpracy wystarczy wypełnić formularz.

Obsługa klienta dostępna pon.-pt. od 8:00 do 16:00.
Odpowiedź otrzymasz maksymalnie w 24h.

Napisz do nas: kontakt@tabell.eu,
zadzwoń do nas: 571 917 108,
lub wypełnij poniższy formularz.

Dziękujemy za przesłanie formularza! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Ups! Coś poszło nie tak :c
Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.