Najczęściej zadawane...

Pytania i odpowiedzi

Wszystko w jednym miejscu

Najcześciej zadawane pytania

expand_more
Czy stół może być rozkładany?
Tak! Zdecydowana większość naszych stołów może być rozkładana. Stół jest powiększany za pomocą bocznych dostawek lub dostawek chowanych w stole, cały mechanizm opiera się o specjalne prowadnice marki Pottker. Stół możesz powiększyć za pomocą dostawek: 1x40cm, 1x50cm, 1x60cm, 2x40cm, 2x50cm, 2x60cm. W niektórych przypadkach możesz zamówić u nas dostawkę o długości nawet do 100cm.
expand_more
Jak dostarczony będzie mój stół?
Stół dostarczamy zmontowany – wystarczy go tylko odpakować i cieszyć się nowym stołem. Stół jest solidnie zabezpieczony na czas transportu. Posiada kilka warstw ochronnego materiału, który gwarantuje 100% bezpieczeństwa. Gdy podczas transportu stół się uszkodzi, obejmuje to gwarancja i zostanie wykonany nowy lub naprawiony obecny. Więcej o zabezpieczeniu stołu poczytasz tutaj.
expand_more
Mam swój projekt stołu, czy możecie go wykonać?
Oczywiście, zrobimy wszystko, co w naszej mocy. Przedstaw nam swój projekt, a my wycenimy go i prześlemy wszystkie niezbędne informacje.
expand_more
Czy mogę modyfikować wymiary stołu?
Oczywiście, wszystkie stoły wykonujemy od podstaw zgodnie z potrzebami klienta. Możemy zmienić wymiar blatu i dostosować odpowiednią wielkość ramy. Jeżeli masz własny projekt mebla, który chcesz wykonać – napisz do nas! Wierzymy, że wspólnie uda nam się stworzyć Twój wymarzony mebel.
expand_more
Czy kolor drewna może się różnic od przesłanych próbek?
Chcemy zwrócić uwagę, że każdy mebel wykonany jest z unikalnego kawałka drewna. Dlatego kolor i faktura finalnego produktu mogą się nieznacznie różnić od przesłanych próbek. Jest to wynik naturalnych różnic w drewnie, co dodaje naszym produktom indywidualnego charakteru i zapewnia ich niepowtarzalność.
expand_more
Jakie są koszty dostawy i jak wygląda transport?
Na terenie Polski transport stołu to stały koszt 300zł, niezależnie od odległości. Dowozimy wszędzie, bezpiecznie i na czas. Oprócz tego pomożemy wnieść mebel do Twojego domu czy mieszkania. Więcej o transporcie znajdziesz tutaj.
expand_more
Czy dostanę instrukcję jak dbać o stół?
Tak, jak najbardziej. Do każdego stołu dodajemy instrukcję jak dbać o stół i jakich środków używać. Dodatkowo zachęcamy do sprawdzania naszego Instagrama, tam często dzielimy się różnymi ciekawostkami jak właśnie dbanie i pielęgnacja mebli drewnianych.
expand_more
Czym jest certyfikat jakości Tabell.QUALITY?
Jest to potwierdzenie jakości wykonania danego mebla. Każdy stół, który wychodzi od nas z zakładu, musi spełnić szereg wymogów, od jakości materiałów, z których zostanie wykonany, przez udzielenie gwarancji, a nawet po potwierdzenie zasadzenia drzewa, gdyż certyfikat wspiera środowisko. Więcej informacji.
expand_more
Jaki wymiar stołu wybrać?
Stosujemy prostą metrykę, która zawsze pomaga klientom wybrać odpowiedni rozmiar. Dla 4 osób stół musi mieć długość od 120cm do 160cm, dla 6 osób od 140cm do 180cm, a dla 8 i więcej wszystko powyżej 180cm długości. W ten sposób łatwo dobrać wielkość stołu do potrzeb domowników. Dla rodziny 2 + 2 najlepszą opcją jest stół 140-160cm długości. W przypadku kiedy spodziewamy się gości i przydałoby się kilka dodatkowych miejsc, zachęcamy do kupna stołu w wersji rozkładanej. Z 6 osobowego stołu można zrobić np. 10 osobowy, wszystko jest zależnie od danej konfiguracji rozłożenia stołu. Jeżeli mają Państwo trudności z wyborem odpowiedniego rozmiaru, wystarczy do nas zadzwonić, a my pomożemy dobrać idealną opcję.
expand_more
Czy na stół przysługuje gwarancja?
Na każdy nasz produkt udzielamy 2 letniej gwarancji od momentu jego dostarczenia. Ubezpieczamy również dostawę w razie, gdyby stół został uszkodzony podczas transportu. Dzięki temu możesz mieć spokojną głowę o swój wymarzony stół.

Chciałbyś się
z nami skontaktować?

Potrzebujesz pomocy w wyborze mebli? Masz dodatkowe pytania? Wystarczy, że wypełnisz formularz.

Obsługa klienta dostępna pon.-pt. od 8:00 do 16:00.
Odpowiedź otrzymasz maksymalnie w 24h.
Konsultacja jest zawsze bezpłatna.

Napisz do nas: kontakt@tabell.eu.
zadzwoń do nas: 571 917 108 lub wypełnij poniższy formularz.

Dziękujemy za przesłanie formularza! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Ups! Coś poszło nie tak :c
Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.